DE | EN | AL | HR
NEWSLETTER  
 
Order your Membercard on tipico.com
BONUS

Një bonus prej 25%

Nė tė gjitha  filialaet tona mund tė merrni kartėn
me ndihmėn e sė cilės do te fitoni njė bonus deri
nė 25 % tė shumės sė fituar.

More info
OFERTË

Vërtetoni kualitetin

Koeficientët më të mirë ,një ofertë e pafund.
Ofertën komplete me koeficientët dhe tabelat
mund ...

More info
Order your Membercard on tipico.com
CONTACT US
Arti Sportiv SH. P. K
Prishtinë, rr.Sejdi Kryeziu 1/7, Kosovë
+386 (0) 49120494
+386 (0) 49779779